Як отримати статус УБД?

ЯК ОТРИМАТИ СТАТУС УЧАСНИКА БОЙОВИХ ДІЙ?

1
Військовослужбовці ЗСУ звільнені з військової служби, з необхідним переліком документів звертаються до районного військового комісаріату за місцем реєстрації та знаходженням на військовому обліку.

Перелік необхідних документів:

– Оригінал довідки про безпосередню участь особи в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення і захисті незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України відповідного зразка (видається військовою частиною)+ копія

– Витяги із наказів по стройовій частині про вибуття (прибуття) до військової частини після виконання завдань антитерористичної операції +копія;

– Витяги із наказів по стройовій частині першого заступника керівника Антитерористичного центру (командира сектору) про прибуття для виконання завдань антитерористичної операції та вибуття до місця постійної дислокації.

– Копії посвідчень про відрядження (в разі їх наявності) + копія ;

– Копії документів про отримання поранень (в разі їх наявності) ;

– Військовий квиток + копія ;

– Копія першої сторінки паспорта громадянина України (з метою уникнення помилкового написання прізвища, імя та по-батькові).

2
Військовослужбовці ЗСУ які на даний момент проходять військову службу необхідні документи подають до військової частини в якій проходять військову службу.